Jak podejmować duże i małe decyzje? – o. Leszek Mądrzyk SJ

0
1556

Dom Rekolekcyjny „Studnia” w Płocku zaprasza na sesję o podejmowaniu decyzji.

W życiu codziennym stajemy przed wieloma sytuacjami wymagającymi naszej decyzji. Jedne są większej, inne mniejsze. Jak mam rozpoznać, co jest dobre, a co lepsze? Skąd mam wiedzieć, czy moja decyzja jest zgodna z wolą Boga? Jak uzgadniać ważne sprawy w małżeństwie, we wspólnocie? Czy należy bardziej słuchać rozumu czy serca? Podejmowanie decyzji to proces, któremu warto się przyglądać, aby lepiej rozumieć siebie i innych oraz zmieniać swoją rzeczywistość na lepszą, coraz bardziej zgodną z planem Bożym. Jeśli chcesz uczyć się żyć pełniej poprzez coraz bardziej świadome decyzje, zapraszamy Cię na sesję formacyjną w dniach 29 – 31 grudnia 2018 roku, którą poprowadzi o. Leszek Mądrzyk – jezuita.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny „Studnia” w Płocku, ul. Górna 1 A (wjazd od ul. Słonecznej)

Sesję rozpoczynamy w sobotę, 29 grudnia Mszą św. o godz. 16:00, kończymy w poniedziałek, 31 grudnia obiadem o godz. 12.30.

Koszt sesji formacyjnej z pełnym wyżywieniem: 210 zł pokój jednoosobowy, 160 zł pokój dwuosobowy.

Zgłoszenia poprzez formularz:

http://studnia-rekolekcje.pl/formularz-rejestracyjny/

Po sesji formacyjnej zapraszamy wszystkich chętnych na zabawę sylwestrową. Po niej będzie można skorzystać z noclegu i śniadania w Nowym Roku. Szczegóły o zabawie sylwestrowej w newsie Sylwester 2018.