W dniu 18 sierpnia organizujemy spływ kajakowy rzeką Skrwą. To jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Tajemniczy i bardzo kameralny – bez irytującego tłoku na wodzie. Trasa urozmaicona, charakter rzeki zmienny. Brzegi porastają stare modrzewie i buki, rzeka obfituje w urokliwe krajobrazy. Trasa na której odbędzie się spływ jest dostępna nawet dla osób, które jeszcze nie płynęły kajakiem. Dla większości uczestników będzie to pierwszy kontakt z kajakiem. Przekonacie się, że nie jest to nic trudnego i już po kilku minutach nauki wiosłowania opanujecie technikę. Na pewno nikt nie zostanie pozostawiony sam sobie. Wszystkie kajaki są 2-osobowe. Z kim popłyniecie? Dużo osób przyjeżdża na spływ samemu, więc na pewno kogoś Wam dobierzemy.

Wyjeżdżamy na spływ z Płocka (spod STUDNI) o 15:00.

Trasa spływu: Radotki – Cierszewo (długość trasy – 5 km, czas trwania spływu około 2 godzin).

Początek spływu: 16:00 Koniec spływu: 18.00.

Po spływie około 18:00 wspólny grill i inne atrakcje.

Powrót do Płocka wieczorem

Ludzie: z całej Polski. Koszt: 50 zł (kajaki, kapoki, transport kajaków, grill, dojazd i powrót).

Zgłoszenia: już można się zapisywać; termin do wyczerpania miejsc (w związku z limitem decyduje kolejność zgłoszeń). Dane szczegółowe otrzymacie po zgłoszeniu mailowym.

Minimum wiekowe: 18lat

Transport: Planowany jest wyjazd grupowy samochodami. Spotykamy się przy płockiej STUDNI (MCEW STUDNIA, Górna 1a, Płock).

Kontakt i zapisy: 501-648-484, ddm@ddm-studnia.pl