Szkoła Kontaktu z Bogiem dla młodzieży

0
1341

Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje w milczeniu, które trwają trzy i pół dnia. Są intensywną szkołą modlitwy, opartej na duchowości św. Ignacego z Loyoli. Przeznaczona jest dla młodzieży w wieku od 16 do 25 lat. Jadąc na te rekolekcje, zostawiasz za sobą swój dom, sprawy i problemy, wyłączasz komórkę i odkładasz wszelkie playery, aby pobyć przez kilka dni w samotności, sam na sam z Bogiem. Będziesz mieć okazję by nauczyć się medytacji ignacjańskiej (500-letniej metody rozważania Słowa Bożego) oraz innych form modlitwy, które pomogą Ci zrozumieć siebie i zauważyć, że Bóg jest realnie obecny w Twojej codzienności. Oprócz tego, będziesz mógł/mogła spotkać się z jednym z prowadzących, żeby przez ok. 20 minut podzielić się Twoim doświadczeniem modlitwy i tego, w jaki sposób Bóg Cię prowadzi na tych rekolekcjach. W chwilach wolnych będzie czas na spacer, sen i dobrą lekturę.

Termin

I stopień: 27 czerwca – 1 lipca; II stopień: 26 czerwca – 1 lipca 2020.

Weź ze sobą: PISMO ŚWIĘTE (Starego i Nowego Testamentu), zeszyt, coś do pisania, BUDZIK (nie pozwalamy używać komórek jako budzików).

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w godzinach 16.30 – 17.30, a kończymy obiadem o 12.30 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji: Rekolekcje w milczeniu nie są dla nas formą zarobku, dlatego płacisz tyle ile możesz.

Chcesz wiedzieć ile nas to kosztuje?

200 zł – 4 doby noclegowe wraz z wyżywieniem

40 zł – koszty dojazdu i mieszkania twojego opiekuna duchowego

10 zł – koszty druku materiałów i utrzymania zaplecza technicznego

Razem: 250 zł.

Jeśli możesz pokryć całą kwotę będziemy wdzięczni. Jeśli nie stać Cię – nie może to być przeszkodą w udziale w rekolekcjach – zapłacisz tyle ile możesz. Jeśli chcesz zapłacić więcej będziemy wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na pokrycie kosztów osób, które nie są w stanie pokryć całych kosztów. Dziękujemy.

Zgłoszenia do wyczerpania miejsc.

Jeśli masz pytania napisz: dom@studnia-rekolekcje.pl

Formularz zgłoszeniowy:

https://szkolakontaktu.pl/formularz,201