Warsztaty Muzyki Liturgicznej

0
1060

Warsztaty Muzyki Liturgicznej – zapraszamy młodzież i dorosłych

Zapraszamy na Warsztaty Muzyki Liturgicznej, które odbędą się w dniach 18-20 stycznia 2018 r. w Młodzieżowym Centrum Edukacyjno – Wychowawczym STUDNIA przy ul. Górnej 1 A w Płocku. Naszymi prowadzącymi będą: Ula Rogala i Rafał Maciejewski. Początek warsztatów w piątek o 18:00.

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, którzy chcą modlić się śpiewem liturgicznym, poznać jego piękno i rozkochać się w tej formie modlitwy. Zapraszamy zarówno osoby świeckie i duchowne, jak i zorganizowane grupy posługujące oprawą muzyczną w różnych wspólnotach. Nie ma znaczenia wiek lub umiejętności. W warsztatach mogą wziąć udział zarówno osoby obyte z muzyką liturgiczną, jak i te, dla których będzie to nowe doświadczenie.

Na warsztaty zapisać się można poprzez maila: dom@studnia-rekolekcje.pl Zapisy do 14 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania miejsc.

Koszt uczestnictwa wynosi 80 zł/os. (w tej cenie jest obiad w sobotę i niedzielę). Dla osób, które nocują i korzystają ze pełnego wyżywienia koszt wynosi 150 zł/os.

Jeśli możesz pokryć całą kwotę będziemy wdzięczni. Jeśli nie stać Cię – nie może to być przeszkodą w udziale w warsztatach – zapłacisz tyle ile możesz. Jeśli chcesz zapłacić więcej będziemy bardzo wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na pokrycie kosztów osób, które nie są w stanie pokryć całych kosztów.

Na warsztaty zapisać się można poprzez maila: dom@studnia-rekolekcje.pl

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcecie zaprosić do tego wydarzenia swoich znajomych oraz udostępnić je na swoich profilach.

Z radością oczekujemy na Wasze zgłoszenia