Weź życie w swoje ręce – rekolekcje dla maturzystów i młodzieży rozeznającej swoją drogę życia

0
1392

W ferie zimowe, w dniach 23 – 25 lutego 2023 r. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży „Studnia” w Płocku zaprasza maturzystów i starszą młodzież na rekolekcje „Weź życie w swoje ręce”. W życiu codziennym stajemy przed wieloma sytuacjami wymagającymi naszej decyzji. Jedne są większej, inne mniejsze. Jak mam rozpoznać, co jest dobre, a co lepsze? Skąd mam wiedzieć, czy moja decyzja jest zgodna z wolą Boga? Czy należy bardziej słuchać rozumu czy serca? Podejmowanie decyzji to proces, któremu warto się przyglądać, aby lepiej rozumieć siebie i innych oraz zmieniać swoją rzeczywistość na lepszą, coraz bardziej zgodną z planem Bożym.

Jeśli chcesz uczyć się żyć pełniej poprzez coraz bardziej świadome decyzje zapraszamy Cię na rekolekcje, które poprowadzą: ks. Jarosław Tomaszewski – sekretarz Krajowy Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i wykładowca na Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz ks. Krzysztof Ruciński – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży i Dyrektor Domu Rekolekcyjnego „Studnia” w Płocku. Rekolekcje rozpoczynamy 23 lutego w czwartek o godz. 17:00, kończymy 25 lutego w sobotę obiadem. Pierwszym posiłkiem będzie kolacja w czwartek. Zakwaterowanie od godz. 14:00.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Studnia w Płocku, ul. Górna 1A (wjazd od ul. Słonecznej 70).

Zgłoszenia: ddm@ddm-studnia.pl Prosimy podać swoje imię, nazwisko i wiek oraz napisać kilka zdań o sobie (jak postrzegasz obecnie swoją wiarę? Kim jest dla Ciebie Pan Bóg? Jak wygląda Twoje życie modlitewne i sakramentalne?

Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie do celów sesji rekolekcyjnej.

Koszt organizacji rekolekcji z pełnym wyżywieniem to 160 zł/os. Masz dwie możliwości: 1. Możesz pokryć całą kwotę. 2. Jeśli Cię nie stać, nie obawiaj się. To nie może być przeszkodą w udziale w rekolekcjach – ofiarujesz tyle ile możesz.

Serdecznie zapraszamy.