Wake up

0
537

W sobotę 28 maja br. na placu przy kościele parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej odbędzie się długo wyczekiwane przez młodzież spotkanie. Jego znamienna nazwa „Wake up” (z ang. obudź się) wskazuje na ewangelizacyjny charakter. 

Czas wspólnego bycia razem został zaplanowany na godziny popołudniowe i wieczorne (od 15:00 do 22:00). Spotkanie będzie miało charakter otwarty i darmowy. Mogą przybywać osoby indywidualne (czujące się młodo), a zorganizowane grupy (powyżej 15 osób) są proszone o wcześniejsze zgłoszenie. Wszelkie szczegóły, jak również – systematycznie – sylwetki zaproszonych gości można śledzić w mediach społecznościowych „Wake up” (np. Facebook, Instagram).

„Zapraszamy Was wszystkich do przyjścia i spędzenia tego cudownego czasu razem z Jezusem” – mówią jednogłośnie młodzi organizatorzy i ich duszpasterze.

Znowu możemy spotkać się wszyscy razem i uwielbiać Jezusa! Będzie nieziemska energia, która ściągnie Niebo na ziemię! Niebawem przybliżymy program Wake Up , ale już teraz wiemy, że będzie! To jak, z kim się widzimy? Całe wydarzenie jest bezpłatne, a jedyne o co prosimy to grupy powyżej 15 osób, aby zgłosiły się na e-mail rejestracjawakeup@gmail.com , abyśmy mogli przygotować dla Was miejsca! Rezerwujcie 28.05 i widzimy się w Ciechanowie.